Nahajate se tukaj

Dr. Milan Zver na košarkarski tekmi v Šenčurju

Evropski poslanec dr. Milan Zver se je  sredo zvečer v Šenčurju skupaj s soprogo dr. Andrejo Valič Zver udeležil prve polfinalne tekme pokalnega tekmovanja oziroma lige Nova KBM, kjer je Cedevita Olimpija slavila zmago in prišla do vodstva v polfinalni seriji.

Košarkarji GGD Šenčurja so v domači dvorani gostili aktualne prvake. V prvem polčasu so domači košarkarji držali korak s Cedevito Olimpijo, ki si je odločilno prednost priigrala v tretji četrtini, na koncu pa slavila s 86:98. Olimpija je v Šenčurju prišla do pričakovane prve zmage v polfinalu, a se je morala zanjo precej potruditi, saj je domača zasedba večji del tekme dihala za ovratnik zeleno belim. Šele v zadnji četrtini je prišla ljubljanska zasedba do minut, ko je lahko malce lažje zadihala. Druga tekma bo v nedeljo v Ljubljani. V drugem polfinalu po prvi tekmi vodi Kansai Helios, ki je v gosteh zanesljivo opravil s Krko, drugo tekmo pa bodo v soboto gostili Domžalčani.